AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  
ddddddddddddddddd

Distribuiţi | 

Concurs castigare tema ForumGratuit

In jos 
AutorMesaj
RazZor
Administrator

MesajSubiect: Concurs castigare tema ForumGratuit   Sam Oct 16, 2010 4:00 am

Salutare tuturor.Iata ca odata cu venirea mea apar si concursurile.
Informatii : Probabil ca va intrebati ce ar trebui sa faceti ca sa castigati o tema in valoare de 5-7 euro pentru forumul vostru . Iata concursul *
Trebuie sa gasiti 4 clienti care sa cumpere teme create de mine pentru forumurile lor.Daca gasiti 5 clienti puteti primi valoarea in credit a temei.
Temele pot fi in urmatoarele stiluri :
-----------------------------
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Avem designuri atractive si lucram dupa cum doriti.Pretul unei teme este cuprins intre 5 si 7 euro.Plata se face prin transfer credit sau cod de reincarcare.Retelele disponibile : Orange ( exeptional ) , Vodafone ( acceptabil ) , Cosmote ( acceptabil ).
*** TU ce mai astepti?Hai si castiga o tema pentru forumul tau.
========================================================================
CONCURSUL SE DESFASOARA IN PERIOADA 15 octombrie 21 octombrie 2010.Clientii ii puteti chema pe forum sa isi faca un cont si sa ma faca atent cu PM sau sa ma adauge in lista la id (YM): seb.total90 / cs.razzor90 ( este acelasi id ).
Cei ce cumpara temele sunt rugati sa prezinte persoana de cate a fost trimisi.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] este de vanzare la 7 euro si valoarea sa este = cu 2 clienti adusi.Succes!!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Deejay JoKeR
Membru activ

MesajSubiect: Re: Concurs castigare tema ForumGratuit   Dum Oct 17, 2010 2:10 am

RazZor ti-am trim deja un client nu stiu daca poti sa faci ce vrea el si daca v-ati inteles:P
Sus In jos
Coloratu`
Membru

MesajSubiect: Re: Concurs castigare tema ForumGratuit   Dum Oct 17, 2010 4:38 pm

Adica ceri 5 euro pentru ca ai modificat imaginile originalei teme? Ma refer la cea cu xclick.
Tu doar ai schimbat imaginile din header si footer din originala tema.. Ai stat 1 ora sa faci 2 imagini si ceri 5 euro?Neutral
Sus In jos
Deejay JoKeR
Membru activ

MesajSubiect: Re: Concurs castigare tema ForumGratuit   Dum Oct 17, 2010 5:09 pm

Ok fale tu si iti dau eu 10 euro nu 5:D...=))
Sus In jos
RazZor
Administrator

MesajSubiect: Re: Concurs castigare tema ForumGratuit   Dum Oct 17, 2010 7:59 pm

Coloratu` a scris:
Adica ceri 5 euro pentru ca ai modificat imaginile originalei teme? Ma refer la cea cu xclick.
Tu doar ai schimbat imaginile din header si footer din originala tema.. Ai stat 1 ora sa faci 2 imagini si ceri 5 euro?Neutral
Alea sunt doar cateva exemple din ceea ce pot face.Pot face mai mult de atat.
Sus In jos
goku
Membru

MesajSubiect: Re: Concurs castigare tema ForumGratuit   Dum Oct 17, 2010 10:06 pm

Poi sunt exemple ca stii Ps si stii sa cauti imaginile in Css Smile nu ca stii coding Razz
Sus In jos
Emanuel
Administrator

MesajSubiect: Re: Concurs castigare tema ForumGratuit   Dum Oct 17, 2010 10:11 pm

Ma hai sa va facem pe totit sa intelegeti cum stau lucrile RaZzor se ocupa de design si io ma ocup de coding
Sus In jos
Deejay JoKeR
Membru activ

MesajSubiect: Re: Concurs castigare tema ForumGratuit   Lun Oct 18, 2010 1:07 pm

RazZot ti.am trimis un client dar nu stiu daca stii si in MyBB:D
Sus In jos
RazZor
Administrator

MesajSubiect: Re: Concurs castigare tema ForumGratuit   Lun Oct 18, 2010 2:29 pm

Astept PM cu id-ul lui ca sa imi dau seama cine este.
Sus In jos
Deejay JoKeR
Membru activ

MesajSubiect: Re: Concurs castigare tema ForumGratuit   Lun Oct 18, 2010 2:31 pm

Am vorbit pe Yahoo RazZor:D
Sus In jos
RazZor
Administrator

MesajSubiect: Re: Concurs castigare tema ForumGratuit   Vin Oct 22, 2010 2:24 pm

Concursul a expirat.Niciun castigator desemnat momentan.Deejay Joker in asteptare.Vor urma si alte concursuri in acest gen.
Sus In jos
Deejay JoKeR
Membru activ

MesajSubiect: Re: Concurs castigare tema ForumGratuit   Vin Oct 22, 2010 2:43 pm

RazZor a scris:
Concursul a expirat.Niciun castigator desemnat momentan.Deejay Joker in asteptare.Vor urma si alte concursuri in acest gen.

oK .....omul trebuie sa puna cevabani pe PayPal si se va rezolva;)
Sus In jos
Tre
Membru activ

MesajSubiect: Re: Concurs castigare tema ForumGratuit   Vin Oct 22, 2010 10:30 pm

Recicle Byn(Trash)
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Concurs castigare tema ForumGratuit   

Sus In jos

Concurs castigare tema ForumGratuit
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: FeedBack :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: