AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  
ddddddddddddddddd

Distribuiţi | 

Discuta dintro persoana calculata si un taran

In jos 
AutorMesaj
Emanuel
Administrator

MesajSubiect: Discuta dintro persoana calculata si un taran   Sam Sept 04, 2010 1:22 am

gaby: da copile is
gaby: ce vrei
gaby: ma mai ti minte ?
gaby: nu cred
gaby: nDrey
gaby: ala care l-ai banat
gaby: pe our-time
Dark: se vede ca nu are rost sa ma cobor na nvelul tau.
gaby: nici nu are rost
gaby: copile
gaby: dumneata ar trebui sa citesti niste carti sa sti sa te exprimi
Dark: esti unu la mana un copiator nici macarnu sti sa itit formulezi singur niste fraze.
gaby: sa mai iesi in lume
gaby: nu sa stai inchis in casa
gaby: ok si dupa vi si vb cu mine
Dark: bai sa mor io daca se leaga frazele tale...
gaby: mori da-te drq
Dark: se ede ca nu teau invatat parinti bunelel maniere.
Dark: bai cand ai sa inveti sa itit controlezi cuvintele si sa te comporti civilizat atuncea sa vorbesti cu mie.
Dark: se vede ca te lasai mut din 2 vorbe si 3 miscari. si asa hai o zi placuta in continuare si la revedere.
st.7net: eram afara
st.7net: in primul rand
st.7net: in al doilea esti cel mai ... membru/admin/mod ce ai fi tu pe orice forum
Dark: in al doilea esti cel mai ... membru/admin/mod ce ai fi tu pe orice forum , nu imi pot da seama ce termen are raspunsul asta al tau..
st.7net: esti cel mai RATAT
Dark: // incearca sa formulezi fraza corect,
st.7net: sa fie mai pe intelesul tau
st.7net: e ok acuma?
Dark: crezi ca ma afecteaza vorbele tale?
st.7net: pai nici nu ar trebui
st.7net: app asa intre noi de unde esti
Dark: ei bine afla ca nu nu are rost sa te jignesc deoarece io sunt mult mai calculat decat tine
st.7net: app te ce incerci? sa imi dai lectii de viata?
st.7net: tu*
Dark: tie nu cerd ca am cum esti pre dificil ai un vocabular foarte vulgar
Dark: si multe altele..
st.7net: sigur ca da multumesc de aprecieri
st.7net: tu sti ce esti?
st.7net: esti un orasean cu multe fite in cap
Dark: a pai si asta inseamna ca esti dela tara)))
Dark: ?
st.7net: da recunosc dar astia de la tara is mult mai de treaba ca voi astia cu fite
st.7net:
st.7net: macar ai trecut intr-a 7 ?
Dark: io nu am fite se vede ca esti taran nicic macar nu sti sa legi 2 fraze si la ce vocabular ai ma mir ca ai avut vreodata vreo prietena
Dark: ....
st.7net is typing...
st.7net: parerea ta
Dark: marog nu ma intereseaza pe mine acest lucru..
Dark: Te fac vedeta

edit:va rog frumos sa lasati un comentariu si sa spuneti si voi dupa parerea voastra cine este mai calculat io sau acel pusti.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Discuta dintro persoana calculata si un taran   Sam Sept 04, 2010 1:28 am

Tu, si nu adevarat ca cei de la tara sunt mai de treaba....
Sus In jos
Andy
Membru

MesajSubiect: Re: Discuta dintro persoana calculata si un taran   Vin Oct 01, 2010 4:17 pm

1.Mai calculat nu este nici unu. Dacă puștanu știa să vorbească corect era mai calculat de cât tine, orice fel de vocabular ar avea. Vrei să-ți zic de ce?

Cine se dă cu arfe deăștea sau cu niște vorbe deăștea mărețe gen „Sunt mai calculat decât tine” sau „Nu are rost să mă cobor la nivelul tău” nu dă deloc dovadă de maturitate ci de prostie fără supărare. Dacă tu-i vorbeai calm, nu te apucai să te dai mai presus decât el erai mai calculat decât el, dar așa este el. Mă rog era el dar la ce propoziții face că nu sunt fraze toate ălea cum zici tu, dă dovadă că și el ca și tine aveți 14 sau 15 ani dar nu prea știți să vă comportați.Adică mă rog tu ai bunul simț în tine, el nu-l are.

2.NU are rost să te cerți cu cei de la țară. Și ca să știi, unii de la țară sunt mai de treabă decât anumiți orășeni deăștea cu fițe. NU mă refer la tine, dar știu câțiva de la mine de la țară care sunt de treabă, au creier și nu se dau mai presus decât alții și mult mai „calculați” cum zici tu.

Mi-am făcut treaba și am zis tot ce am avut de zis. Baftă!
Sus In jos
Emanuel
Administrator

MesajSubiect: Re: Discuta dintro persoana calculata si un taran   Vin Oct 01, 2010 4:21 pm

Ma rog nu cred ca mai conteaza acest subiect si asa ca trimis la Cos!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Discuta dintro persoana calculata si un taran   

Sus In jos

Discuta dintro persoana calculata si un taran
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: FeedBack :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: