AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  
ddddddddddddddddd

Distribuiţi | 

Retragere ArtCreative

In jos 
AutorMesaj
RazZor
Administrator

MesajSubiect: Retragere ArtCreative   Mar Aug 31, 2010 8:15 pm

Salut tuturor de pe ArtCreative !
Vreau sa va spun ca in acest moment imi voi anunta retragerea din aceasta comunitate.Motive sunt mai multe.
Dupa ce m-am chinuit pentru aceasta comunitate sa arate cum arata in momentul de fata , am avut nevoie de putin ajutor din partea cuiva din staff.Vreau sa spun ca nu am fost tratat decat cu indiferenta.
Acesta ar fi principalul motiv al retragerii mele.
Rog Administratorul principal sa imi retraga functia ocupata in prezent ca Administrator.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Emanuel
Administrator

MesajSubiect: Re: Retragere ArtCreative   Mar Aug 31, 2010 8:30 pm

Razzor frate daca aicea vrei sa punem punct prieteniei noastre dintrun motiv pe care ti lam explicat pe messenger....Tot ce pot sa spun ca mia facut placere sa fim prieteni dar daca aici vrei sa punem punct prieteniei noastre... Sad
Sus In jos
AgGr3sYv3
Membru activ

MesajSubiect: Re: Retragere ArtCreative   Mar Aug 31, 2010 8:35 pm

Nasol...Pentru o gresala din partea(se stie el care e)...Nu are rost frate sa te retragi...Cu toate ca intr-un fel te inteleg...
Sus In jos
dlsergyu
Banat

MesajSubiect: Re: Retragere ArtCreative   Mar Aug 31, 2010 9:13 pm

dc pleci Sad(

Nu ai citit pana la capat?A spus ca a fost tratat cu indiferenta.Ce nu intelegi?Numai fa posturi aiurea.Edit by D3zZaSt3r
Sus In jos
RazZor
Administrator

MesajSubiect: Re: Retragere ArtCreative   Mier Sept 01, 2010 5:41 pm

AgGr3sYv3 a scris:
Nasol...Pentru o gresala din partea(se stie el care e)...Nu are rost frate sa te retragi...Cu toate ca intr-un fel te inteleg...
Si care ar fi acel motiv care m-ar face sa raman?
Faptul ca atunci cand am avut nevoie de ajutor ,Dark mi-a aratat indiferenta ... m-a facut sa ma cam distantez de el.
Nyu prea agreez oamenii pe care ii ajuti si te ajuta pe moment ( recunosc ) , dar care mai tarziu cand se vad undeva mai sus iti intorc spatele.
Sus In jos
RazZor
Administrator

MesajSubiect: Re: Retragere ArtCreative   Vin Sept 03, 2010 6:15 pm

Astazi , 9/3/2010 , imi anunt retragerea definitiva de pe forumul ArtCreative din motive deja cunoscute.Mi-a facut placere sa il am ca partener pe Dark in vremurile noastre bune.Aceasta va fi ultima vizita pe ArtCreative.Va urez navigare placuta alaturi de ArtCreative si sa invatati cat mai multe Wink.
Unii ma pot gasi la adresa:seb.total90@yahoo.com
Bye bye.
Sus In jos
Emanuel
Administrator

MesajSubiect: Re: Retragere ArtCreative   Vin Sept 03, 2010 6:22 pm

frate RaZzor mia facut placere sa te cunosc ai fot o persona foarte speciala pentru mine si imi pare rau ca sa ajuns la aceasta discutie, gandestete la ce tiam spus pe meseinge esti singura persoana carui iam spus acel lucru,deoarece in tine am avut incredere delina si si acuma am incredere in tine..poate timpul le va rezolva pe toate..Asa ca draga prietene mia facut placere sa te cunosc dar se pare ca aici trebuie sa punem punct prieteniei noastre Sad
Sus In jos
RazZor
Administrator

MesajSubiect: Re: Retragere ArtCreative   Vin Sept 03, 2010 11:59 pm

Placerea a fost de partea mea Dark.
Succes cu ArtCreative.Merita sa il intretii bine.
Sus In jos
Emanuel
Administrator

MesajSubiect: Re: Retragere ArtCreative   Sam Sept 04, 2010 12:03 am

Bafta si tie cu noua comuniatete pe care ai spus ca o sa o faci..poate ca o sa ne inpacam cu timpul...ori cum tu pentru mine ai fost o pesoana speciala mai ajutata cand am avut nevoie cel mai mult si pentru mine acel lucru a contat foarrte mult, tiam spus metiv dc nu team pututu ajuta mai ales ca chiar tu miaia cerut ajutor daca era alcineva poate cal ingnoram dar pe tine te ajuta..
Sus In jos
RazZor
Administrator

MesajSubiect: Re: Retragere ArtCreative   Sam Sept 04, 2010 12:04 am

Cel mai probabil nu voi mai face acea comunitate...
Sus In jos
Emanuel
Administrator

MesajSubiect: Re: Retragere ArtCreative   Sam Sept 04, 2010 12:06 am

ok tu decizi este alegerea ta ce faci.. ori cum daca veai avea vrodata nevoie de ajutor din partea mea itit promit din toto sufletul ca am sa te ajut si am sa las toata treaba doar ca tuncea tiam explicat dc credema am uittat crezi ca nu te ajutam fi serios doar team amia ajutat...
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Retragere ArtCreative   

Sus In jos

Retragere ArtCreative
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: FeedBack :: Discutii diverse-
Mergi direct la: