AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  
ddddddddddddddddd

Distribuiţi | 

Retragerea lui Dark

In jos 
AutorMesaj
Emanuel
Administrator

MesajSubiect: Retragerea lui Dark   Mier Ian 05, 2011 10:03 pm

Ei bine... hai sa va invit la o mica poveste desigurdaca nu va deranjeaza? Smile Poate unora le va placea povestea poate altora nu fiecare cu gusturile sale nu? .Deci sa nu o mai lungesc atata si sa o fac mai scurta:DDD .Ei bine dupa ce am stat si m-am tot gandit daca sa mai raman pe Internet ,sa ma mai ocup de forum et.... Am loat o decizie si aceia este de a renunta la forum la id la tot ,deci practic sa dispar definitiv.... cred ca va fi mai bine pentru toti,cel putin astai parerea mea... Si asa ca nu o sa ne mai vedem niciodata ,Dar pentru a nu ma uita definitiv Neutral m-am gandit sa pun tema dupa forum la downlond,mentionez ca nu am pus la tema niciun drept de autor asa ca va puteti considera chiar voi propri autori ai temei si puteti daca vreti sa puneti al tena design by..... sau code by..... pentru ca pe mine nu ma va derenja acest lucru deoare am sa dispar definitiv.

Tin sa le multumesc celor care au fost alaturi de mine pe forum la greu, si in ultimul rand i multumesc lui RaZzor si lui Dextar(God) pentru ajutorul acordat.

Iar acum bucurativa de tema: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Mentionez ca trebuie sa raspundeti la topic pentru a vedea linckul de Downlond.

Salutare tuturor si bucurativa de tema.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
God
Administrator

MesajSubiect: Re: Retragerea lui Dark   Mier Ian 05, 2011 10:32 pm

Am rezolvat problema era doar o neîntelegere , Dark a revenit permanent pe forum şi eu sunt aici să îl ajut aşa că nu vă faceţi probleme.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Retragerea lui Dark
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: FeedBack :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: